Bike Jamboree

To my – Polscy uczestnicy Etapu IV!

🇵🇱 Podczas gdy Etap III projektu cieszy się ostatnimi dniami 33-dniowej podróży, na horyzoncie pojawiają się uczestnicy kolejnego składu rowerowej sztafety.
To my – Polscy uczestnicy Etapu IV! 😁
Opuszczamy komfort codzienności i udajemy się na Białoruś, by z Mińska dolecieć do stolicy Azerbejdżanu – Baku, skąd ruszymy rowerami przez Rosję do Atyrau w Kazachstanie.
25 dni w podróży, około 1500 km, 8 osób (pięć uczestników z Polski i trzech z Azerbejdżanu) wzdłuż największego jeziora na świecie – Morza Kaspijskiego.
Z nieustającym uśmiechem pozdrawiamy Wszystkich! 😊
Wiele emocji, ogrom radości, ekscytacja i ciekawość zagranicznych współtowarzyszy niemal miesięcznej wyprawy rowerowej to uczucia, które nie opuszczają nas ani na chwilę.
Trzymajcie za nas mocno kciuki! RUSZAMY ! ☺️
🇬🇧 During when III Stage of Project is enjoying last days of 33 days trip, on horizon are appering participants next stage of bike relay.
It is us – Polish members of IV Stage! 😁
We are leaving daily comfort and going to Bielarus to fly from Minsk to capitol of Azerbaijan – Baku, from where we will start our way by Russia to Kazakhstan.
25 days in travel, more less 1500 km, 8 people (five Polish and three from Azerbaijan) along to the the biggest lake in the world – Kaspian Sea.
With no ending smile we are greeting all of you! 😊
A lot of emotions, huge amount of happines, excitement and being very interest in foregin companions of almost monthly bike trip – all of these emotions which don’t leave us even on a moment.
Keep fingers crossed strongly for us! WE ARE STARTING ! ☺️
z Anna Łapińska, Aleksandra Zajk, Anna Jarek , Ola Połączak, Marcin Dałkiewicz

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września