Bike Jamboree

Azerbejdżan zachwyca pod wieloma względami

🇵🇱 Azerbejdżan zachwyca pod wieloma względami.
Ludzie pomocni i otwarci. Pyszne jedzenie, zdarza się nam, że po posiłku w restauracji właściciel mówi, że nie oczekuje zapłaty bo jesteśmy jego gośćmi. Jest czysto i schludnie.
To co było dla niektórych z nas ważne – góry – zostawiliśmy daleko za nami. W zamian jedziemy blisko urokliwego Morza Kaspijskiego. Stwarza to naturalne okazje do kąpieli 😉
🇬🇧 Azerbaijan delights in many respects. People helpful. Delicious food, it happens to us that after a meal in the restaurant the owner says he does not expect payment because we are his guests. Country is clear and tidy. What is important for many of us is that mountains and though uphill climbs have already finished and we go near the charming Caspian Sea. This creates a natural bathing opportunity. 😉

Dodaj komentarz

Spotkania z Bike Jamboree

  1. Półmetek Bike Jamboree

    Wrzesień 22 godzina: 09:00 - Wrzesień 23 godzina: 15:00
  2. Jednak nie zamiorzli! – etap 8. w Skawinie

    Wrzesień 28 godzina: 18:00 - 20:00

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września