Bike Jamboree

Po wyjechaniu z Chromtau krajobraz powoli zaczynał się zmieniać.

🇵🇱 Po wyjechaniu z Chromtau krajobraz powoli zaczynał się zmieniać. Oczom ukazywały się coraz częściej drzewa, krzewy, no i w końcu przyszła JESIEŃ. Dziewczyny z tego powodu postanowiły zrobić challenge – od tej pory spać zawsze pod dachem. Dlatego też pierwszą noc na trasie spędziliśmy osobno. Dziewczyny zostały w przydrożnym barze i spały w pokoju modlitwy razem z pracownikami, poprzedzając to licznymi spotkaniami i rozmowami z kierowcami. Bar odwiedził również tutejszy szeryf oferując pomoc! Panowie pojechali zaś w step spać w namiocie. Jak się następnego dnia okazało, w gronie chcących spać pod dachem osób było już 3 😄 step i namiot weryfikują ciepłotę śpiworów! ;) Na szczęście podczas jazdy temperatura i wiatr nie stanowiły takiego problemu. Z tego miejsca PRZEOGROMNIE dziękujemy Regatta Polska bo bez Was nie pedałowalibyśmy tak ochoczo!
#BJ #Etap5
🇺🇸After leaving Chromtau, the landscape slowly began to change. More and more trees. Finally came autumn. The girls decided to do the challenge – from now on, always sleep under the roof. So we spent the first night on the road separately. The girls were in the cafee and they slept in the prayer room with the staff, preceded by numerous meetings and conversations with the drivers. Bar also visited the local sheriff offering help! The gentlemen went to the steppe to sleep in a tent. As the next day turned out, in the group wanting to sleep under the roof of the people was already 3: D step and the tent verify the warmth of the sleeping bags! ) Fortunately, when driving, the temperature and wind were not such a problem. From here we thank Regatta Poland.

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września