Bike Jamboree

Jesień na stepie

🇵🇱Jesień na stepie to zjawisko piękne, malownicze i bardzo uspokajające! Zmieniają się kolory, zapachy i powietrze. Choć droga przez silny wiatr nie zawsze bywała lekka, mijane krajobrazy nadrabiały w 100%. Dlatego przez większość czasu na twarzach gościł uśmiech, a głowy obracały się raz w prawo, raz w lewo, aby złapać jak najwięcej piękna. Nic tylko zatrzymać się i usiąść pośrodku stepu. Gdyby tylko nie to zimnoooo!
🇺🇸Autumn on the steppe is beautiful, picturesque and calm! Colors, smells and air change. Although the road through the strong wind was not always light, the passing landscapes made up 100%. So most of the time, he was smiling and his head turned once to the right, one to the left to catch as much beauty. Just stop and sit in the middle of the steppe. If only it was not cold!

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września