Bike Jamboree

Jesień na stepie

🇵🇱Jesień na stepie to zjawisko piękne, malownicze i bardzo uspokajające! Zmieniają się kolory, zapachy i powietrze. Choć droga przez silny wiatr nie zawsze bywała lekka, mijane krajobrazy nadrabiały w 100%. Dlatego przez większość czasu na twarzach gościł uśmiech, a głowy obracały się raz w prawo, raz w lewo, aby złapać jak najwięcej piękna. Nic tylko zatrzymać się i usiąść pośrodku stepu. Gdyby tylko nie to zimnoooo!
🇺🇸Autumn on the steppe is beautiful, picturesque and calm! Colors, smells and air change. Although the road through the strong wind was not always light, the passing landscapes made up 100%. So most of the time, he was smiling and his head turned once to the right, one to the left to catch as much beauty. Just stop and sit in the middle of the steppe. If only it was not cold!

Dodaj komentarz

Uwaga uwaga!!! Jecie sobie niedzielne śniadanie? A może wybieracie się na wycieczkę lub miły spacer? Najpierw zobaczcie nasze stories i poznajcie nasz uśmiechnięty #etap32 a potem… wyobraźcie sobie, że wy też możecie przeżyć taką przygodę! Tak! Szukamy uczestników na OSTATNIE ETAPY NASZEJ SZTAFETY!!!! Spieszcie się że zgłoszeniami – to ostatnia możliwość, żeby stać się częścią wielkiego projektu! Bike Jamboree to PIERWSZA W HISTORII rowerowa sztafeta dookoła świata!
Etapy są 2- tygodniowe
I pamiętajcie, że wszyscy spotykamy się na wielkim finale 14. grudnia w Gdańsku!
To co? Jedziecie z nami? ))
🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴
Przypominamy, że sztafeta jedzie na niezawodnych nowiusieńkich rowerach KROSS Trans 10.0 💪

🚴🚴🚴🚴🚴🚴

ztafetę wspierają także: Crosso CST Poland Marabut Motorola Solutions Polska Primus Equipment PAJAK
O nasze zdrowie i bezpieczeństwo dba Medyk Rescue Team
Piękne żółte bluzy sztafetowe robi dla nas BcmNowatex

wypełnij ankietę tutaj