Bike Jamboree

Etap 6 ->Etap 7 – spotkanie w Omsku

🇵🇱Jak rzeki Irtysz i Om spotkają się w Omsku, tak to właśnie tu spotkały się etapy szósty i siódmy. Dla nas to koniec niesamowitej, męczącej, wiele uczącej przygody, dla Zygmunta i Krzysztofa to początek😁 Syberia jest piękna, niech będzie przyjazna dla kolejnego etapu #BikeJamboree!
Dziękujemy organizatorom za to, że zainicjowali tak ciekawy projekt – bez nich być może nie odważylibyśmy się tu przyjechać😄 Dziękujemy również tym, dzięki którym podróż była przyjemna i bezpieczna: #Kross, #Crosso, #Pajak, #Primus, #Regatta, #Medyk, #ZHP i #ZHR.
Kłaniają się Mantas Gmitrzuk, Ania Rupniewska, Łukasz Tomala i Andrzej Przybylski. Czuwaj! Будь готов!
#etap6 #etap7

🇬🇧Like the rivers Irtysh and Om meet in the Omsk city, so did stage six with stage seven. For us this is the end of an amazing, tiring and fruitful journey, for Zygmunt and Krzysztof this is just the beginning😁 Siberia is beautiful, hopefully it will be friendly fire the next stage of #BikeJamboree!
We would like to thank organisers for starting such an interesting project – without them we would probably not dare to come here 😄 We also want to thank those who made our journey safe and comfortable: @Kross, @Crosso, @Pajak, @Primus, @Regatta, @Medyk, @ZHP and @ZHR.
It’s time to say goodbye – Mantas Gmitrzuk, Ania Rupniewska, Łukasz Tomala and Andrzej Przybylski. Be prepared! Будь готов!
#stage6 #stage7

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września