Bike Jamboree

Etap 6 ->Etap 7 – spotkanie w Omsku

🇵🇱Jak rzeki Irtysz i Om spotkają się w Omsku, tak to właśnie tu spotkały się etapy szósty i siódmy. Dla nas to koniec niesamowitej, męczącej, wiele uczącej przygody, dla Zygmunta i Krzysztofa to początek😁 Syberia jest piękna, niech będzie przyjazna dla kolejnego etapu #BikeJamboree!
Dziękujemy organizatorom za to, że zainicjowali tak ciekawy projekt – bez nich być może nie odważylibyśmy się tu przyjechać😄 Dziękujemy również tym, dzięki którym podróż była przyjemna i bezpieczna: #Kross, #Crosso, #Pajak, #Primus, #Regatta, #Medyk, #ZHP i #ZHR.
Kłaniają się Mantas Gmitrzuk, Ania Rupniewska, Łukasz Tomala i Andrzej Przybylski. Czuwaj! Будь готов!
#etap6 #etap7

🇬🇧Like the rivers Irtysh and Om meet in the Omsk city, so did stage six with stage seven. For us this is the end of an amazing, tiring and fruitful journey, for Zygmunt and Krzysztof this is just the beginning😁 Siberia is beautiful, hopefully it will be friendly fire the next stage of #BikeJamboree!
We would like to thank organisers for starting such an interesting project – without them we would probably not dare to come here 😄 We also want to thank those who made our journey safe and comfortable: @Kross, @Crosso, @Pajak, @Primus, @Regatta, @Medyk, @ZHP and @ZHR.
It’s time to say goodbye – Mantas Gmitrzuk, Ania Rupniewska, Łukasz Tomala and Andrzej Przybylski. Be prepared! Будь готов!
#stage6 #stage7

Dodaj komentarz

POSZUKIWANY POSZUKIWANA!!!

Wakacje tuż, tuż, a ty nadal szukasz dobrej oferty? Najlepsze Last Minute jakie cię w tym roku spotka to Bike Jamboree i jego #etap30 w USA.

Przepiękne Appalachy z Parkiem Narodowym Shenandoah, Zatoka Chesapeake, wybrzeże Oceanu Atlantyckiego i kolebka historyczna Stanów Zjednoczonych to tylko część atrakcji, które spotkamy przemierzając rowerem 6 stanów (Zachodnia Wirginia, Wirginia, Maryland, Delaware, New Jersey i New York).

Rozpoczynamy 30 lipca w Zachodniej Wirginii (USA) i kończymy 24 sierpnia w Warszawie (Polska).

Jak się szybko zdecydujesz i dysponujesz dodatkowym czasem to dodatkowo w naszej ofercie zyskujesz możliwość odwiedzenia największego zlotu skautowego na świecie. 24 lipca spotykamy się z etapami 29 i Retro Bike Jamboree, aby wspólnie świętować osiągnięcie jednego z głównych celi naszej sztafety. To także okazja do zobaczenia zlotu dla prawie 50 tysięcy skautów z całego świata. 🎉🎉🎉🎉

Jeszcze ci mało to niech zachętą będzie doborowe towarzystwo Kasia, Sylwia, Michał i Piotr już przebierają z nóżki na nóżkę i z wielką chęcią powiększą swoje grono o kolejnych śmiałków gotowych na zew przygody!

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61938092_2365766450113431_2919601588228063232_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=51ed55e1916ffa27ca650e6926b7637b&oe=5D87745A

konkurs i rywalizacja wznowione w dniu 24.06

Bike Jamboree po raz drugi bierze udział w akcji Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej #OdlottowaJazda!
Pamiętacie, jak rok temu kręciliśmy kilometry, żeby zawalczyć o dofinansowanie naszej sztafety? W tym roku też mamy szansę! A zasady udziału w tym roku na pewno przypadną wam do gustu, ponieważ akcja stworzyła WŁASNĄ APLIKACJĘ do liczenia kilometrów
Jak nas wesprzeć i wziąć udział w akcji?
pobrać aplikację fundacji
https://play.google.com/store/apps/details…
lub https://itunes.apple.com/…/app/odlottowa-jazda/id1464489414…
zarejestrować się
wybrać organizację FUNDACJA ŚWIATOWE JAMBOREE
wyjeżdżać kilometry na rzecz wybranej organizacji

Każdy kilometr się liczy! A biorąc udział w tej akcji stajecie się częścią naszej sztafety
Wasze zaangażowanie pomoże nam dojechać do mety i zorganizować wspaniały Finał Bike Jamboree w grudniu 2019 roku!

Kręćcie z nami!!!