Bike Jamboree

Nocleg w wiejskim domu kultury

🇵🇱Zygmunt Piętak i Krzysztof Kusiak. Nocleg w wiejskim domu kultury. Kolacja w domu dyrektora w/w domu a ranek był dla mnie arystycznym przeżyciem. No może namiastką ale cudowną. Ansambl wybierał się na koncert do miasta w przeciwnym kierunku niż nasz. Ów dyrektor zagrał dla nas a jak posłuchajcie sami. Dla mnie to wspaniały folklor rosyjski z zaśpiewami wielu kobiet w różnej tonacji. Po prostu cudo. Żal, że nie było mi dane być na występie.🇬🇧We spent the night in a country house of culture. Dinner at the house manager's house and morning we listened to a musical performance.Maybe a bit but wonderful. Ansambl went to a concert in the opposite direction of our city. The director played for us and how to listen to yourself. For me, it is a wonderful Russian folklore with the singing of many women in different tones. Just a miracle. I regret that I was not able to be on the show.

Opublikowany przez Bike Jamboree na 16 listopada 2017

🇵🇱Zygmunt Piętak i Krzysztof Kusiak. Nocleg w wiejskim domu kultury. Kolacja w domu dyrektora w/w domu a ranek był dla mnie arystycznym przeżyciem. No może namiastką ale cudowną. Ansambl wybierał się na koncert do miasta w przeciwnym kierunku niż nasz. Ów dyrektor zagrał dla nas a jak posłuchajcie sami. Dla mnie to wspaniały folklor rosyjski z zaśpiewami wielu kobiet w różnej tonacji. Po prostu cudo. Żal, że nie było mi dane być na występie.

🇬🇧We spent the night in a country house of culture. Dinner at the house manager’s house and morning we listened to a musical performance.
Maybe a bit but wonderful. Ansambl went to a concert in the opposite direction of our city. The director played for us and how to listen to yourself. For me, it is a wonderful Russian folklore with the singing of many women in different tones. Just a miracle. I regret that I was not able to be on the show.

 

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września