Bike Jamboree

Na wyprawie wszystko może się zdarzyć.

🇵🇱Na wyprawie wszystko może się zdarzyć.
Po wyjeździe z Nowosybirska na bocznej trasie po pierwsze mieliśmy 20 cm śniegowego puchu a po drugie przydarzyła nam się bardzo poważna awaria. Śnieg i uszkodzenie nie mają raczej związku. Bez przyjaciół Państwa Sophi Yudanova i Jej męża Ilii pewnie nie udałoby się tak sprawnie naprawić, bo sprzęt trzeba było zawieźć samochodem do serwisu rowerowego a tam przyjaciele naszych przyjaciół uwinęli się sprawnie w kilka godzin z robotą.
#etap7, #bj

🇬🇧 Everything can happen on the expedition.
After leaving Novosibirsk we experienced 20 cm fresh fallen snow and very serious damage. Snow and crash have no relation. Without friends Sophi Yudanova and her husband Ilia we probably would not had been able to fix it so quickly. The equipment had to be taken by car to the bike service and friends of our friends helped us in only few hours.
#stage7 #bj

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września