Bike Jamboree

Wieści z trasy

🇵🇱#etap7 Hartowanie to kapitalna terapia dla organizmu. Wcześniejsze banie i bardzo, bardzo dużo zjadanej gryczki nie dało rady złamać nas żadną chorobą.I to cieszy niezmiernie. Używana przez nas bielizna Brubeck jest doskonałym uzupełnieniem mroźnych dni i nocy. I odkrywanie nowych miejsc, poznawanie kultury i przyjaźnie. Dla Zygmunt Piętak i Krzyś Kusiak to majątek.
#bj

🇬🇧#stage7 Hardening is a great therapy for the body. Earlier banya and very, very much eaten buckwheat groats could not break us with any disease. And it is very happy. BRUBECK underwear we use is a perfect complement to cold days and nights. Discovering new places, learning about culture and friendships. For Zygmunt Piętak and Krzyś Kusiak, this is a fortune.
#bj

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września