Bike Jamboree

Wieści z Mongolii

🇵🇱#etap8 Obiecaliśmy trochę więcej wieści z Mongolii. Zobaczcie więc przekrojową relację z tygodnia w nowym kraju naszej sztafety. Ciężko będzie poinformować o miejscowościach, bo prawie ich tu nie ma, ale było sporo charakterystycznych miejsc. A właściwie – przełęczy. Bo my nie próżnujemy! Praktycznie cały miesiąc cierpliwie wspinaliśmy się coraz wyżej, żeby w kulminacyjnym momencie odbyć camping na wysokości ok 2700mnpm! Był wiatr, wertepy i przenoszenie rowerów przez barykady na drodze. Był off road i przejście po zamarzniętym jeziorze. I w końcu – było też przekazanie pałeczki ale o tym później… Zobaczcie, jak nam było w Mongolii!

🇬🇧#stage8 We promised some more news from Mongolia. So check out the cross-sectional coverage of the week in a new country. It will be difficult to inform about the localities, because almost there are not, but there were quite a few characteristic places. And actually – the pass. Because we are not idle! We have been climbing up the whole month patiently, to make the camping at a height of about 2700mnpm. There was wind, wells and moving bikes through barricades on the road. It was off road and crossing the frozen lake. And finally – it was also handing over the baton, but more on that later … See how we were in Mongolia!
#bj

Dodaj komentarz

Spotkania z Bike Jamboree

  1. Półmetek Bike Jamboree

    Wrzesień 22 godzina: 09:00 - Wrzesień 23 godzina: 15:00
  2. Jednak nie zamiorzli! – etap 8. w Skawinie

    Wrzesień 28 godzina: 18:00 - 20:00

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września