Bike Jamboree

#etap10 przejął pałeczkę

#etap10 przejął pałeczkę w Bulgan (Mongolia) od niesamowitego Artur Wysocki (#etap9). Artur samotnie przejechał w siarczystych mrozach północną Mongolię. Etap 10., czyli Leszek Fidelus, Marta Bajtla, Teo Mrczk, Tomasz Glazer, Monika Bruch będzie kontynuował trasę przez Mongolię, a następnie podąży nad zamarznięty Bajkał i ukończy swój etap w Irkucku w Rosji.  Udany początek naszej wyprawy zawdzięczamy Nomi i jej rodzinie. Dzięki nim przygotowaliśmy nasze rowery KROSS do kolejnej podróży, poznaliśmy stolicę i lokalną kulturę oraz zaopatrzyliśmy się w cieple skarpety z jaka na lokalnym bazarku. Wyruszamy już jutro! Przed nami górzyste krajobrazy pełne wspaniałych przygód! Trzymajcie kciuki!

#stage10 took over the relay baton in Bulgan (Mongolia) from the amazing Artur Wysocki (#stage9 ). Arthur rode alone in the bitter frosts of northern Mongolia.  Stage 10 – Leszek Fidelus, Marta Bajtla, Teo Mrczk, Tomasz Glazer, Monika Bruch – will continue the route through Mongolia, then follow the frozen Lake Baikal to finish the stage in Irkutsk in Russia. We owe the successful beginning of our trip to Nomi and her family. Thanks to them, we prepared our KROSS bikes for the next journey, we got to know the capital and local culture and we stocked ourselves with warm socks from a local bazaar. We’re leaving tomorrow! Before us, mountainous landscapes full of wonderful adventures! Keep fingers crossed!

Dodaj komentarz

POSZUKIWANY POSZUKIWANA!!!

Wakacje tuż, tuż, a ty nadal szukasz dobrej oferty? Najlepsze Last Minute jakie cię w tym roku spotka to Bike Jamboree i jego #etap30 w USA.

Przepiękne Appalachy z Parkiem Narodowym Shenandoah, Zatoka Chesapeake, wybrzeże Oceanu Atlantyckiego i kolebka historyczna Stanów Zjednoczonych to tylko część atrakcji, które spotkamy przemierzając rowerem 6 stanów (Zachodnia Wirginia, Wirginia, Maryland, Delaware, New Jersey i New York).

Rozpoczynamy 30 lipca w Zachodniej Wirginii (USA) i kończymy 24 sierpnia w Warszawie (Polska).

Jak się szybko zdecydujesz i dysponujesz dodatkowym czasem to dodatkowo w naszej ofercie zyskujesz możliwość odwiedzenia największego zlotu skautowego na świecie. 24 lipca spotykamy się z etapami 29 i Retro Bike Jamboree, aby wspólnie świętować osiągnięcie jednego z głównych celi naszej sztafety. To także okazja do zobaczenia zlotu dla prawie 50 tysięcy skautów z całego świata. 🎉🎉🎉🎉

Jeszcze ci mało to niech zachętą będzie doborowe towarzystwo Kasia, Sylwia, Michał i Piotr już przebierają z nóżki na nóżkę i z wielką chęcią powiększą swoje grono o kolejnych śmiałków gotowych na zew przygody!

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61938092_2365766450113431_2919601588228063232_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=51ed55e1916ffa27ca650e6926b7637b&oe=5D87745A

konkurs i rywalizacja wznowione w dniu 24.06

Bike Jamboree po raz drugi bierze udział w akcji Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej #OdlottowaJazda!
Pamiętacie, jak rok temu kręciliśmy kilometry, żeby zawalczyć o dofinansowanie naszej sztafety? W tym roku też mamy szansę! A zasady udziału w tym roku na pewno przypadną wam do gustu, ponieważ akcja stworzyła WŁASNĄ APLIKACJĘ do liczenia kilometrów
Jak nas wesprzeć i wziąć udział w akcji?
pobrać aplikację fundacji
https://play.google.com/store/apps/details…
lub https://itunes.apple.com/…/app/odlottowa-jazda/id1464489414…
zarejestrować się
wybrać organizację FUNDACJA ŚWIATOWE JAMBOREE
wyjeżdżać kilometry na rzecz wybranej organizacji

Każdy kilometr się liczy! A biorąc udział w tej akcji stajecie się częścią naszej sztafety
Wasze zaangażowanie pomoże nam dojechać do mety i zorganizować wspaniały Finał Bike Jamboree w grudniu 2019 roku!

Kręćcie z nami!!!