Bike Jamboree

Od tygodnia gościmy w Rosji

#etap10
Od tygodnia gościmy w Rosji, a dokładnie w Buriacji. Jest to region, który charakteryzuje się wielokulturowością i wyznawane są tu różne religie. Mieszkańcy to Buriaci, Rosjanie oraz około 100 innych mniejszości narodowych. Uczęszczają do prawosławnych chramów, buddyjskich dacanow oraz szamańskich świętych miejsc. W Ułan Ude mieści się także Dom Polski „Nadzieja”, który skupia mniejszość polską w Buriacji.

#stage10


It’s been a week, since we’re staying in Russia, precisely in Buryatia. The characteristic feature of this region is multiculturalism and that it has different religions. Residents are Buryats, Russians and about 100 other national minorities. They attend Orthodox churches, Buddhist Dacians and shamanic holy places. In Ulan Ude there is also the Polish House „Hope”, which brings together the Polish minority in Buryatia.

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września