Bike Jamboree

Polonia irkucka podjęła nas po królewsku

Polonia irkucka podjęła nas iście po królewsku. Od razu poczuliśmy się częścią tej bardzo wesołej i rozśpiewanej rodziny. Przy suto zastawionych stołach opowiedzieliśmy o podróży, zaśpiewaliśmy polskie piosenki i wysłuchaliśmy historii Polaków z Syberii. Na spotkanie przyszła też Ksenia, świetnie mówiąca po polsku irkucczanka. Dotknęła roweru, przejechała się kilka metrów i nagle oznajmiła: „chciałabym pojechać z Bike Jamboree po Bajkale! Tak, wiem, że #etap11 startuje już za dwa dni. Tak, wiem, że będzie zimno. Bardzo chcę.” Co my na to? Po godzinie Ksenia miała już skompletowane wyposażenie rowerowego włóczęgi i jako reprezentantka kolejnego etapu przejęła pałeczkę sztafetową. Dla Bike Jamboree nie ma rzeczy niemożliwych. Gratulujemy odwagi i trzymamy kciuki za cały polsko-rosyjski #etap11. Zbieramy ostatnie myśli i lecimy na pociąg transsyberyjski. Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i doping… „Jedenastka”, odbiór…

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września