Bike Jamboree

4 dni na lodzie

4 dni na lodzie. 130 km Bajkału za nami. Kilometr za kilometrem oddajemy Batiuszkie Baikału nasze sily i poświęcenie. Nasza przedwczorajsza gospodyni Buriatka z Bolszoje Gołoustnoje narysowała mapę jak dojść do Suchego Jeziora – świętego miejsca, w którym dwie skały i święta sosna przekazują energię jednego z najstarszych i najsilniejszych Bajkalskich Duchów. Warto było nadłozyć drogi i pojechać przez tajgę, a potem pieszo 5 km. Duchy wstawiły się za nami i cały dzień mieliśmy słońce i wiatr w plecy. Dojechaliśmy do Tur Bazy Buchta Pieszczataja. Tam po napaleniu w kozie nawet woda w wiaderku rozmarzła (trochę). Dzisiaj mimo, że Piotr burchanił (dzielił się z Bajkalem i jego duchami każdym łykiem herbaty) wiatr cały czas prosto w twarz(Jutro będziemy buchanić czymś bardziej konkretnym). Po drodze ruch większy niż na Wiślanej Trasie Rowerowej. Spotkaliśmy łyżwiarzy i rowerzystów jadących na południe. Po 7 godzinach i przejechaniu 42 km dojechaliśmy do Bugul-Dejki.

Dodaj komentarz

Spotkania z Bike Jamboree

  1. Półmetek Bike Jamboree

    Wrzesień 22 godzina: 09:00 - Wrzesień 23 godzina: 15:00
  2. Jednak nie zamiorzli! – etap 8. w Skawinie

    Wrzesień 28 godzina: 18:00 - 20:00

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września