Bike Jamboree

#Etap11 Jedzie dalej

#Etap11 Jedzie dalej. Co rano prosimy Duchy Bajkału o to by podzieliły się z nami możliwością obcowania z pięknem i bezmiarem przyrody. Zgodnie z radą wnuka Szamanki na wyspę Olchon najpierw dotarliśmy pieszo. Wrota Olchonu i tak nie pozwoliły tego dnia jechać na rowerach. Wiał północny lodowaty wiatr 30 m/s. Tu nie jest ważne, jakie ty masz plany. Ważne, jaki plan ma dla ciebie Bajkał. Lodowe groty i lodowe organy – wynik walki duchów wiatru i mrozu i potęgą żywiołu wody. Wszędzie święte miejsca, w których nawet twardziele chylą czoła przed potęgą duchów. A my, licząc na ich przychylność, pakujemy śpiwory PAJAK, kuchnie i sprzęt Primus Equipment do sakw Crosso i ruszamy dalej na rowerach KROSS. BA!KA!WOW! #baikawow

 

Dodaj komentarz

Spotkania z Bike Jamboree

  1. Półmetek Bike Jamboree

    Wrzesień 22 godzina: 09:00 - Wrzesień 23 godzina: 15:00
  2. Jednak nie zamiorzli! – etap 8. w Skawinie

    Wrzesień 28 godzina: 18:00 - 20:00

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września