Bike Jamboree

Pożegnaliśmy uroczą Buriację

W ostatnich dniach pożegnaliśmy uroczą Buriację, przywitał nas Kraj Zabajkalski. Śnieg chyba już na dobre zamienił się w piach a góry, które do tej pory widzieliśmy w oddali są dokładnie pod naszymi kołami. A jeszcze kilka dni temu, brnęliśmy w śniegu po kolana, by wydostać się, z zamarzniętego Bajkału. Teraz wszystko jest inne. Trochę nie wiemy, czy to już Dziki Zachód? Czy jeszcze Daleki Wschód? Jesteśmy w mniej turystycznym rejonie, co też daje się odczuć. Trochę jakby obcy w mieście. Rosja nas znów zaskakuje:)

#etage12
Finally, we said good-bye to charming Buryat and welcomed Zabaykalsky Krai. Snow turned into dust for good, and the mountains that we have seen in the distance are exactly under our wheels. And a few days ago, we were kneeling in the snow to get out of the frozen Lake Baikal. Now everything is different. We’re wondering, is it already Wild West or still Far East? We are in a less tourist area, which is also felt. A bit like a stranger in the city. Russia surprises us again.

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września