Bike Jamboree

Rosja zaskakuje, na każdym kroku

#etap12
Rosja zaskakuje, na każdym kroku. Chyba już na dobre pożegnaliśmy zimę, bo z każdym dniem robi się coraz cieplej a biały puch znika z ulic. Słońca jest więcej, niż widzieliśmy w Polsce, przed naszym startem. Tak, wiemy, wiemy miał być już asfalt, ale… Nie możemy się powstrzymać! Udaje nam się wyszukiwać poboczne drogi, mniej uczęszczane, które bardziej oddają lokalny klimat. Jesteśmy już w mniej turystycznym rejonie. Coraz częściej napotkani ludzie pytają, skąd się tu wzięliśmy i dokąd jedziemy. Etap 12 pozdrawia już z Zaighrajeva i okolic.

#stage12
Russia is surprising at every turn. We’ve already said goodbye to winter for good – it gets warmer every day and white fluff disappears from the streets. We have more sunshine here, than we saw in Poland before our start. Yes, we know, we supposed to drive on the asphalt, but … We can not resist! We manage to search for side roads, less frequented, which more reflect the local climate. We are already in a less tourist area. Encountered people ask us more and more often where we came from and where we are going. Stage 12 greets from Zaighrajevo and the surrounding area!

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września