Bike Jamboree

Pozdrawiamy z Chiłok , miasta Kraju Zabajkalskiego

#etap12 Pozdrawiamy już z Chiłok!!! Miasta Kraju Zabajkalskiego, pełnego kontrastów. Ugoszczeni przez Dyrektora Muzeum Wladimira Pietrowa oraz członków Domu Kultury, kończymy nasz jamborowy rowerowy etap. Sztafetowa pałeczka oraz rowery czekają na szczęśliwą 13. Trochę ze smutkiem rozstajemy się z tym miejscem. Ale na pocieszenie mamy myśl, że to nie koniec przygód. Od domów nadal dzieli nas ponad 5800 km… Wkrótce wsiadamy do rosyjskich pociągów. #etap13 już będzie nawijał kolejne kilometry na jamborowych rowerach. My jeszcze z Chiłok do Irkucka Żelazną Drogą… i do Listwianki, tak na chwilę, jeszcze raz zobaczyć Bajkał. Pozniej przez prawie 4 dni pojedziemy legendarnym szlakiem transsyberyjskim do Moskwy. Dalej samolotem do… Rygi jeszcze na małą kawę, by w końcu wylądować w Warszawie i rozjechać się do swoich domów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za wasze lajki w naszych zmaganiach jednocześnie życząc kolejnemu etapowi wspaniałych przygód i niezapomnianych wrażeń !!!

#stage12 Greetings from Khilok!!! It’s our final city in the Zabaykalsky Krai, full of contrasts. We’re hosted here by the director of the local museum, Wladimir Pietrow and members of the Culture Center. Relay stick and bikes are waiting for a happy 13th. We’re a little bit sad sayding goodby to our journey, but for consolation we have the idea that this is not the end of adventures. We are still separated from the houses by over 5,800 km… Soon, we’re getting on the Russian trains. #stage13 will already be winding kilometers on the jamboree bicycles. Our way home will start from Khilok to Irkutsk by train, than to Listwianki, for a moment, once again, see Lake Baikal. Than for almost 4 days we will go by the legendary Trans-Siberian route to Moscow. Then by plane to… Riga Just for cup of coffee, finally to land in Warsaw and go to your homes. Thank you for the time spent together and for your fondness in our struggles while wishing the next stage of great adventures and unforgettable impressions!!!

1 comment

POSZUKIWANY POSZUKIWANA!!!

Wakacje tuż, tuż, a ty nadal szukasz dobrej oferty? Najlepsze Last Minute jakie cię w tym roku spotka to Bike Jamboree i jego #etap30 w USA.

Przepiękne Appalachy z Parkiem Narodowym Shenandoah, Zatoka Chesapeake, wybrzeże Oceanu Atlantyckiego i kolebka historyczna Stanów Zjednoczonych to tylko część atrakcji, które spotkamy przemierzając rowerem 6 stanów (Zachodnia Wirginia, Wirginia, Maryland, Delaware, New Jersey i New York).

Rozpoczynamy 30 lipca w Zachodniej Wirginii (USA) i kończymy 24 sierpnia w Warszawie (Polska).

Jak się szybko zdecydujesz i dysponujesz dodatkowym czasem to dodatkowo w naszej ofercie zyskujesz możliwość odwiedzenia największego zlotu skautowego na świecie. 24 lipca spotykamy się z etapami 29 i Retro Bike Jamboree, aby wspólnie świętować osiągnięcie jednego z głównych celi naszej sztafety. To także okazja do zobaczenia zlotu dla prawie 50 tysięcy skautów z całego świata. 🎉🎉🎉🎉

Jeszcze ci mało to niech zachętą będzie doborowe towarzystwo Kasia, Sylwia, Michał i Piotr już przebierają z nóżki na nóżkę i z wielką chęcią powiększą swoje grono o kolejnych śmiałków gotowych na zew przygody!

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61938092_2365766450113431_2919601588228063232_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=51ed55e1916ffa27ca650e6926b7637b&oe=5D87745A

konkurs i rywalizacja wznowione w dniu 24.06

Bike Jamboree po raz drugi bierze udział w akcji Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej #OdlottowaJazda!
Pamiętacie, jak rok temu kręciliśmy kilometry, żeby zawalczyć o dofinansowanie naszej sztafety? W tym roku też mamy szansę! A zasady udziału w tym roku na pewno przypadną wam do gustu, ponieważ akcja stworzyła WŁASNĄ APLIKACJĘ do liczenia kilometrów
Jak nas wesprzeć i wziąć udział w akcji?
pobrać aplikację fundacji
https://play.google.com/store/apps/details…
lub https://itunes.apple.com/…/app/odlottowa-jazda/id1464489414…
zarejestrować się
wybrać organizację FUNDACJA ŚWIATOWE JAMBOREE
wyjeżdżać kilometry na rzecz wybranej organizacji

Każdy kilometr się liczy! A biorąc udział w tej akcji stajecie się częścią naszej sztafety
Wasze zaangażowanie pomoże nam dojechać do mety i zorganizować wspaniały Finał Bike Jamboree w grudniu 2019 roku!

Kręćcie z nami!!!