Bike Jamboree

Niewiele się dzieje i niewiele się zmienia.

Jazda przez Syberię ma to do siebie, że niewiele się dzieje i niewiele się zmienia. Bywa, że rozmawiamy z dwoma osobami w ciagu dnia. Z panią w sklepie i kierowcą, który się zatrzymał bo zobaczył rowerzystów.  Krajobrazy się nie zmieniają. Jakby nas teleportować 500km wstecz nie zauważylibyśmy różnicy. Górki, lasy, łąki. Co kilkadziesiąt kilometrów wieś, „kafe”, gascinica lub miasteczko. Więc mamy co jeść.Nic też nie chce zjeść nas. Niedźwiedzi nie widać a komary jeszcze się nie obudziły. Wiosna nie chce przyjść. Jedziemy w zawieszeniu między wiosną a zimą. Śnieg prawie zniknął. Miejscowi mówią, że zazieleni się w połowie maja.  Został nam tydzień jazdy. 350km

Dodaj komentarz

Spotkania z Bike Jamboree

  1. Półmetek Bike Jamboree

    Wrzesień 22 godzina: 09:00 - Wrzesień 23 godzina: 15:00
  2. Jednak nie zamiorzli! – etap 8. w Skawinie

    Wrzesień 28 godzina: 18:00 - 20:00

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września