Bike Jamboree

Po raz drugi w miejscowości Nieriungri.

#etap14
Po niespełna tygodniu i przejechaniu okolo 370 km jesteśmy po raz drugi w miejscowości Nieriungri. Projekt #BikeJamboree ciągle w ruchu. Nasz etap zmierza w kierunku północnym do Jakucka. Zostało nam około 850 km. Pobudka 7:00, średni dystans – okolo 70 km na dzień. Droga nie jest łatwa, ale każdy z naszej piątki daje świetnie radę. Drogi szutrowe ze wzniesieniami rozpalaja nasze kolana i uda do czerwoności. Często zsiadamy z rowerów i po prostu je pchamy. Ostatnio jeden z kierowców bardzo nas rozśmieszył, ale w 100% oddał realia rosyjskich dróg. Powiedział mniej więcej coś takiego: ,,U nas teraz robią świetne drogi (w Jakucku ) … ( pauza) Czasem asfalt jest..” Jak zwykle, ludzie pomagają nam na każdym kroku. Podziękowania dla Administracji Republika CAXA Jakucja.
Foto: Kajetan Deja

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września