Bike Jamboree

A droga dłuuuga jest!

A droga dłuuuga jest! Jedziemy i mamy się świetnie 🙂 słońce grzeje – w dzień ok. 35 stopni Celsjusza, a w nocy ok. 6, ale to nam nie straszne, bo ludzie przyjmują nas z otwartymi rękami i drzwiami 😉 Przekroczyliśmy już rzekę Ałdan i w miejscowości Keskil zaprezentowaliśmy dzieciom projekt Bike Jamboree 🚲💪🚲 Serce się raduje widząc takie zainteresowanie i dobroć ludzi, których spotykamy! Wypiliśmy czaj i zjedliśmy wędzone ryby u jakuckiej babuszki, która widząc nas z okna, zaprosiła do swego domu. Ludzie chętnie z nami rozmawiają i dzielą się swoimi historiami, a dookoła wciąż piękna i zachwycająca natura! wyjeżdżamy właśnie z ostatniej miejscowości przed górskim odcinkiem, a potem przez 500 km „nicziewo”, tylko komary i niedźwiedzie

 

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września