Bike Jamboree

Trakt Magadański

Jest pięknie! Trakt Magadański, mimo swojej niechlubnej historii ma wielki urok! Jedziemy z górki i pod górkę i tak cały dzień, ale prawdziwe góry dopiero przed nami 💪🏔🏞 średnio pokonujemy 90 km dziennie, ale słońce tu teraz nie zachodzi, więc mamy dużo czasu 😎 🚲👍 Jak wspominaliśmy spotykamy się z wielką życzliwością podczas naszej podróży! Ludzi, którzy mijają nas samochodami zatrzymują się i pytają co to za wyprawa i jak mogą pomóc. Często pojawia się również pytanie ile nam za to płacą 😜😂😉 Najbardziej rozczulił nas Pan, który na drodze wyciągnął ze swej ciężarówki lody i nas poczęstował, a potem zorganizował nam nocleg w szkole👌 i ogólnie czujemy się jak gwiazdy filmowe, bo wszyscy robią sobie z nami zdjęcia 📸😁 Dotarliśmy do miejscowości Tiepły Klucz, gdzie na noc przyjęła nas emerytowana nauczycielka – pierwszy ciepły prysznic 💙 I specjalnie dla nas otworzono tego dnia zamknięte muzeum trasy magadanskiej, była to ciekawa lekcja historii tego regionu. A poza tym nie mamy na nic czasu i dalej jeeedziemyyy 🚲🙌🚲 Rowery KROSS po roku pedałowania wciąż świetnie się spisują 😉🚲👌🚲🙌

 

Dodaj komentarz

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września