Bike Jamboree

Rosyjska bania, to jest to!

Rosyjska bania, to jest to!😁 Nawet nie myśleliśmy, że będziemy mieli tyle szczęścia po drodze po pierwszej nocy spędzonej w namiocie #marabut i najcięższym dotychczas dniu (ok. 1399m wzniesienia i przejechanych 95km) na naszej drodze ukazuje się stacja meteorologiczna, której nawet nie widać na mapie. W stacji wiedzieli już o naszej wyprawie, bo przekazał to Pan, którego spotkaliśmy po drodze jak tylko zobaczyli nas w oddali, zaczęli grzać wodę w bani – nie mogliśmy odmówić!😁👍👌 zostaliśmy trochę dłużej organizując dzień gospodarczy, zaplanowane były odwiedziny rodziców, ale o dziwo nikt nie przyjechał 😉😜 za to był czas na pranie i sprzątanie sakw #crosso, odmoczyliśmy też i wygrzaliśmy obolałe mięśnie i znowu możemy ruszać w drogę🚲🚲🚲 jeszcze tylko mały serwis rowerów KROSS na kanale i pędzimy dalej🏞🚲💪🇵🇱🇷🇺 no i te widooooki😍🏔

Dodaj komentarz

Spotkania z Bike Jamboree

  1. Półmetek Bike Jamboree

    Wrzesień 22 godzina: 09:00 - Wrzesień 23 godzina: 15:00
  2. Jednak nie zamiorzli! – etap 8. w Skawinie

    Wrzesień 28 godzina: 18:00 - 20:00

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września