Bike Jamboree

Droga p504 rządzi się swoimi prawami.

Droga p504 rządzi się swoimi prawami 🚳 I wcale nie o to chodzi, że można jechać stroną prawą, lewą albo środkiem- tam gdzie chwilowo najmniejsze wyboje 😝 można się też zatrzymać gdziekolwiek i kiedykolwiek, a jak my stoimy to i kierowcy kamazów stają 😂 No bo jak tu nie pogadać z takimi celebrytami jak my 🤗 Informacje o naszym przejeździe zwykle nas wyprzedzają o kilkaset kilometrów 😂 I tak właśnie dostaliśmy zaproszenie na piknik – auto podjechało, kierowca powiedział „Dawajcie, dawajcie w prawo do lasu, tam piknik i na Was czekają”, zawrócili i odjechali. No to jak nie jechać?! A na pikniku powitali nas blinami niczym chlebem i solą 😉 Zostaliśmy posadzeni przy jednym stole z merem Ust-Nery, a chyba nie wiedzieli ile możemy zjeść po kilku dniach w lesie 😂😂😂 Pierożki, mięso, owoce, warzywa i końskie mleko – niebo w gębie. Po takiej uczcie musieliśmy wciągać brzuchy przy pozowaniu do tych wszystkich zdjęć 😬 Jakoś dotoczyliśmy się kilkanaście kilometrów do Ust-Nery, a tam spotkaliśmy cudowną Panią, która ugościła nas w swoim domu (ciepła woda i podłoga 😍). My staramy się odwdzięczyć opowieściami z drogi i prezentacją w miejscowym domu dziecka. Połowa za nami, trzymajcie kciuki dalej

Dodaj komentarz

Spotkania z Bike Jamboree

  1. Półmetek Bike Jamboree

    Wrzesień 22 godzina: 09:00 - Wrzesień 23 godzina: 15:00
  2. Jednak nie zamiorzli! – etap 8. w Skawinie

    Wrzesień 28 godzina: 18:00 - 20:00

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września