Bike Jamboree

#etap19 #etap20. Jedna przygoda się kończy, kolejna zaczyna.

Po przejechaniu 1700km dojechaliśmy do Prince George i poznaliśmy uczestników etapu 20.

Przekazaliśmy nowo zdobytą wiedzę, pałeczkę sztafetową i dobrą energię. Zanim ruszymy w swoją stronę chcemy podziękować:
Anna za pilnowanie godziny pobudki i godzin przekąsek Grzegorz za rozpisanie najlepszych ognisk i zarządzanie kuchnią. Oczywiście za bycie najlepszym zespołem na świecie!

Wszystkim, którzy byli dla nas wsparciem podczas drogi i dali nam schronienie i nie tylko: ksiądz Sławomir z Whitehorse, Trudy z Teslin, ksiądz Suresh z Watson Lake, całej miejscowości Jade City za przyjęcie nas na święto dziękczynienia, Teresie, Kasi i Chrisowi z Smithers, DeeJay i Karrie z Houston, Felicity z Vanderhoof oraz Ewie z Prince George.

Dziękujemy też firmie KROSS za niezawodny sprzęt, producentowi sakw Crosso, LESOVIK za tarpy, PAJAK – za kurtki i śpiwory puchowe oraz producentowi sprzętu campingowego Primus Equipment za kuchenkę multifuel i zastawę obiadową.

Podczas tej wyprawy poznaliśmy niesamowitych ludzi, swoje granice oraz nauczyliśmy się wiele o podróżowaniu rowerem. Czas planować kolejną przygodę! Dodajemy kilka fotek, jeśli chcecie zobaczyć naszą podróż – zapraszamy do prześledzenia zdjęć z pozostałych postów!

 

 

Dodaj komentarz

POSZUKIWANY POSZUKIWANA!!!

Wakacje tuż, tuż, a ty nadal szukasz dobrej oferty? Najlepsze Last Minute jakie cię w tym roku spotka to Bike Jamboree i jego #etap30 w USA.

Przepiękne Appalachy z Parkiem Narodowym Shenandoah, Zatoka Chesapeake, wybrzeże Oceanu Atlantyckiego i kolebka historyczna Stanów Zjednoczonych to tylko część atrakcji, które spotkamy przemierzając rowerem 6 stanów (Zachodnia Wirginia, Wirginia, Maryland, Delaware, New Jersey i New York).

Rozpoczynamy 30 lipca w Zachodniej Wirginii (USA) i kończymy 24 sierpnia w Warszawie (Polska).

Jak się szybko zdecydujesz i dysponujesz dodatkowym czasem to dodatkowo w naszej ofercie zyskujesz możliwość odwiedzenia największego zlotu skautowego na świecie. 24 lipca spotykamy się z etapami 29 i Retro Bike Jamboree, aby wspólnie świętować osiągnięcie jednego z głównych celi naszej sztafety. To także okazja do zobaczenia zlotu dla prawie 50 tysięcy skautów z całego świata. 🎉🎉🎉🎉

Jeszcze ci mało to niech zachętą będzie doborowe towarzystwo Kasia, Sylwia, Michał i Piotr już przebierają z nóżki na nóżkę i z wielką chęcią powiększą swoje grono o kolejnych śmiałków gotowych na zew przygody!

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61938092_2365766450113431_2919601588228063232_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=51ed55e1916ffa27ca650e6926b7637b&oe=5D87745A

konkurs i rywalizacja wznowione w dniu 24.06

Bike Jamboree po raz drugi bierze udział w akcji Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej #OdlottowaJazda!
Pamiętacie, jak rok temu kręciliśmy kilometry, żeby zawalczyć o dofinansowanie naszej sztafety? W tym roku też mamy szansę! A zasady udziału w tym roku na pewno przypadną wam do gustu, ponieważ akcja stworzyła WŁASNĄ APLIKACJĘ do liczenia kilometrów
Jak nas wesprzeć i wziąć udział w akcji?
pobrać aplikację fundacji
https://play.google.com/store/apps/details…
lub https://itunes.apple.com/…/app/odlottowa-jazda/id1464489414…
zarejestrować się
wybrać organizację FUNDACJA ŚWIATOWE JAMBOREE
wyjeżdżać kilometry na rzecz wybranej organizacji

Każdy kilometr się liczy! A biorąc udział w tej akcji stajecie się częścią naszej sztafety
Wasze zaangażowanie pomoże nam dojechać do mety i zorganizować wspaniały Finał Bike Jamboree w grudniu 2019 roku!

Kręćcie z nami!!!