Bike Jamboree

#etap19 #etap20. Jedna przygoda się kończy, kolejna zaczyna.

Po przejechaniu 1700km dojechaliśmy do Prince George i poznaliśmy uczestników etapu 20.

Przekazaliśmy nowo zdobytą wiedzę, pałeczkę sztafetową i dobrą energię. Zanim ruszymy w swoją stronę chcemy podziękować:
Anna za pilnowanie godziny pobudki i godzin przekąsek Grzegorz za rozpisanie najlepszych ognisk i zarządzanie kuchnią. Oczywiście za bycie najlepszym zespołem na świecie!

Wszystkim, którzy byli dla nas wsparciem podczas drogi i dali nam schronienie i nie tylko: ksiądz Sławomir z Whitehorse, Trudy z Teslin, ksiądz Suresh z Watson Lake, całej miejscowości Jade City za przyjęcie nas na święto dziękczynienia, Teresie, Kasi i Chrisowi z Smithers, DeeJay i Karrie z Houston, Felicity z Vanderhoof oraz Ewie z Prince George.

Dziękujemy też firmie KROSS za niezawodny sprzęt, producentowi sakw Crosso, LESOVIK za tarpy, PAJAK – za kurtki i śpiwory puchowe oraz producentowi sprzętu campingowego Primus Equipment za kuchenkę multifuel i zastawę obiadową.

Podczas tej wyprawy poznaliśmy niesamowitych ludzi, swoje granice oraz nauczyliśmy się wiele o podróżowaniu rowerem. Czas planować kolejną przygodę! Dodajemy kilka fotek, jeśli chcecie zobaczyć naszą podróż – zapraszamy do prześledzenia zdjęć z pozostałych postów!

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga uwaga!!! Jecie sobie niedzielne śniadanie? A może wybieracie się na wycieczkę lub miły spacer? Najpierw zobaczcie nasze stories i poznajcie nasz uśmiechnięty #etap32 a potem… wyobraźcie sobie, że wy też możecie przeżyć taką przygodę! Tak! Szukamy uczestników na OSTATNIE ETAPY NASZEJ SZTAFETY!!!! Spieszcie się że zgłoszeniami – to ostatnia możliwość, żeby stać się częścią wielkiego projektu! Bike Jamboree to PIERWSZA W HISTORII rowerowa sztafeta dookoła świata!
Etapy są 2- tygodniowe
I pamiętajcie, że wszyscy spotykamy się na wielkim finale 14. grudnia w Gdańsku!
To co? Jedziecie z nami? ))
🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴
Przypominamy, że sztafeta jedzie na niezawodnych nowiusieńkich rowerach KROSS Trans 10.0 💪

🚴🚴🚴🚴🚴🚴

ztafetę wspierają także: Crosso CST Poland Marabut Motorola Solutions Polska Primus Equipment PAJAK
O nasze zdrowie i bezpieczeństwo dba Medyk Rescue Team
Piękne żółte bluzy sztafetowe robi dla nas BcmNowatex

wypełnij ankietę tutaj