Bike Jamboree

Etap 11

Etap 11. Irkuck - Siewierobajkalsk (Rosja), luty / marzec 2018
Piotr Dul

Piotr Dul

Uczestnik etapu 11

Piotr Dul – z wykształcenia inżynier elektryk, pracujący w wyuczonym zawodzie. Rowerzysta raczej górski, wspólnie z Bodkiem Macalem przejechał Alpy, Pireneje i Alpy Południowe w Nowej Zelandii, fotograf – portrecista i streetowiec, miłośnik czarno-białej fotografii, narciarz i snowboardzista, gitarzysta, ratownik przedmedyczny, Ambasador Szczecina.  Podczas etapu odpowiedzialny za rozpalanie i pilnowanie ognia oraz granie na gitarze.

Ksenia Popova

Ksenia Popova

Uczestniczka etapu 11

Ksenia Popova – urodzona na Syberii miłośniczka podróży na rożne sposoby – pociągiem, na stopa, pieszo. Dzięki Bike Jamboree i 11. etapowi poznała też podróż rowerem (zimą!). Lubi książki filozoficzne, poznawać ludzi, kultury, religie i doświadczać nowego. Z zawodu – nauczycielka języka i kultury polskiej (mocno zakochana w Polsce).  Podczas etapu odpowiedzialna za miejscowe zioła, ciepłe skarpety i komunikację z duchami Bajkału.

Bodek Macal

Bodek Macal

Uczestnik etapu 11

Bodek Macal – inżynier elektryk pracujący w firmie dostarczającej energię elektryczną, rowerzysta nie przepadający za asfaltowymi drogami, wspólnie z Piotrem Dulem przejechał na rowerze Alpy, Pireneje i Alpy Południowe w Nowej Zelandii, fotograf lubiący utrwalać piękno, miłośnik literatury podróżniczej, gór i podróży, ratownik przedmedyczny, Ambasador Szczecina. Lubi się gubić. 🙂
Podczas etapu odpowiedzialny za tworzenie dobrego nastroju i przecieranie nieprzetartych szlaków. I za popularyzację rosyjskiej muzyki.

Leszek Pachulski

Leszek Pachulski

Lider etapu 11 i uczestnik etapu 31

Leszek Pachulski – lider etapu; w ciągu ostatnich 15 lat, odkąd zapadł na „cyklozę”, uczestniczył w kilkudziesięciu maratonach MTB, kilkudziesięciu ekstremalnych maratonach na orientację Harpagan, szosowych maratonach i fascynujących road tripach przez ikoniczne góry całej Europy, aż po sakwiarskie i bikepacking`owe wyprawy na różnych kontynentach.

Uczestnik ostatniego etapu sztafety Afryka Nowaka przez Saharę i Góry Atlas. Aktualnie organizuje imprezę, która łączy wszystkie te doświadczenia i fascynacje: Rowerowy Maraton Wisła 1200 – pierwszy w Polsce bikepackingowy ultramaraton, którego trasa biegnie wzdłuż Wisły od jej źródeł na Baraniej Górze do ujścia w Gdańsku. Prawie 1200 km. non stop bez wsparcia z zewnątrz.

Lider etapu, odpowiedzialny za nawigację, utrzymywanie właściwego tempa i gotowanie wody. Z zawodu prawnik.

Pocztówki z etapu 11

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61938092_2365766450113431_2919601588228063232_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=51ed55e1916ffa27ca650e6926b7637b&oe=5D87745A

konkurs i rywalizacja wznowione w dniu 24.06

Bike Jamboree po raz drugi bierze udział w akcji Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej #OdlottowaJazda!
Pamiętacie, jak rok temu kręciliśmy kilometry, żeby zawalczyć o dofinansowanie naszej sztafety? W tym roku też mamy szansę! A zasady udziału w tym roku na pewno przypadną wam do gustu, ponieważ akcja stworzyła WŁASNĄ APLIKACJĘ do liczenia kilometrów
Jak nas wesprzeć i wziąć udział w akcji?
pobrać aplikację fundacji
https://play.google.com/store/apps/details…
lub https://itunes.apple.com/…/app/odlottowa-jazda/id1464489414…
zarejestrować się
wybrać organizację FUNDACJA ŚWIATOWE JAMBOREE
wyjeżdżać kilometry na rzecz wybranej organizacji

Każdy kilometr się liczy! A biorąc udział w tej akcji stajecie się częścią naszej sztafety
Wasze zaangażowanie pomoże nam dojechać do mety i zorganizować wspaniały Finał Bike Jamboree w grudniu 2019 roku!

Kręćcie z nami!!!