Bike Jamboree

Etap 15

Etap 15. Jakuck - Magadan (Rosja), czerwiec 2018
Monika Szenfer

Monika Szenfer

Liderka etapu 15

Na co dzień swoje siły, ambicje i wiedzę wykorzystuje w pracy związanej z komercjalizacją badań naukowych. Najlepiej śpi w podróży albo wtedy, gdy chociaż taką ma w perspektywie. Wyznawca podejmowania wyzwań i pokonywania własnych słabości. Organizuje, inicjuje i czasem też rymuje. Uwielbia górskie wędrówki, siedzenie przy ognisku i wypady, które odrywają od cywilizowanego świata. Rowerowy świr przy każdej pogodzie.

Dorota Młynarczyk

Dorota Młynarczyk

Uczestniczka etapu 15

Nie wierzy w niemożliwe. Działanie to jej żywioł, a każdy pomysł dodaje jej jeszcze więcej energii. Biega, pływa, lata- jeżeli wydaje się, że akurat nic nie robi, to tylko dlatego, że pewnie planuje. Najbardziej lubi długie autostopowe wyprawy z plecakiem i namiotem.

Daniel Brożek

Daniel Brożek

Uczestnik etapu 15

Pasjonat sportu i wypraw rowerowych, złota rączka, przedsiębiorca. W etapie odpowiedzialny za dobry humor w zespole i oprawę muzyczną.

Marcin Dałkiewicz

Marcin Dałkiewicz

Uczestnik etapu 15

Wieczny student, któremu to chyba nigdy się nie znudzi. Zapalony miłośnik podróżowania różnymi środkami transportu. Najbardziej jednak lubi podróżować stopem, ponieważ może wtedy spotkać ciekawych ludzi. Przemierzył w ten sposób Europę oraz większą część Azji. Jednym z jego zainteresowań i celów podróży są kraje byłego ZSRR, oraz opuszczone miasta takie jak Czarnobyl. W wolnej chwili wskazuje na rower i przemierza nim wiele kilometrów. W zimie i w lecie odwiedza góry, przez które maszeruje lub zjeżdża na desce. Brał udział w 4. etapie Bike Jambore, teraz przygotowuje się do 15.

Zygmunt Piętak

Zygmunt Piętak

Uczestnik etapu 14 i 15

Zygmunt Piętak – mocno zakręcony rowerowo, przejechał do Chorwacji i nazad wiele razy. Na rowerze pokonał też 6500 km w 63 dni samotnie przez wschodnią i środkową Europę. Przez Gruzję jechał 30 dni, rowerem odwiedził też Ladakh w Indiach (55 dni), Kalka Srinagar (Kardung La moja), przebył trasę Bałtyk – Morze Czarne. Lubi też rowerowo zwiedzać rodzinną Polskę. Brał udział w etapie 7. Bike Jamboree, podczas którego spędził 30. dni na drogach Syberii (z Omska do Barnaul).

Przez całe wakacje 2018 trwa #etapslecjalnyPOLSKA – zbieramy kilometry w ramach rywalizacji na endomondo! Dołączajcie:
➡️ wejdźcie na stronę: https://www.endomondo.com/challenges/37468828
➡️ klikajcie „dołącz”;
➡️ wybierajcie Fundację Światowe Jamboree (przy nazwie organizacji pojawi się zielona strzałka na potwierdzenie),
➡️ wsiadaj na rower z odpaloną aplikacją Endomondo, która automatycznie będzie liczyła zrobione kilometry na poczet naszej drużyny!

No i jedźcie z nami w sztafecie! Do jej powrotu do Polski zostały jeszcze etapy 17-34, które szukają uczestników! A na trasie mamy przecież jeszcze 24th World Scout Jamboree- North America 2019! Kręcąc kilometry na endomondo można zdobyć złotówki na swoje uczestnictwo w jednym etapów!

Kilometry można kręcić tylko na terenie Polski
Kilometry kręcimy od początku lipca do 15 września