Bike Jamboree

Etap 22

Etap 22 San Francisco - Los Angeles (Kalifornia, USA) - grudzień 2018 / styczeń 2019
Adam Niziński

Adam Niziński

Lider etapu 22

Pasjonat kolarstwa szosowego, optymista, miłośnik biegania boso po piaszczystych nadmorskich plażach o wschodzie słońca i wędrówek po górach. Entuzjasta dobrego humoru, także tego czarnego rodem z filmów Tarantino. Fanatyk regularnych wysokobiałkowych posiłków i dobrej kawy. Skupiony na świadomym działaniu perfekcjonista-planista. Na tropie miejscówek na najlepsze zachody słońca nad Pacyfikiem.

Daniel Matysiak

Daniel Matysiak

Lider etapu 21, uczestnik etapu 22

Daniel Matysiak – lider 21 etapu, grafik, fotograf, niezłomny wulkan energii, entuzjasta górskich wędrówek i rowerowych wycieczek. Uwielbia podróże i fizyczny wysiłek. Nim skończy jedną przygodę już myśli o kolejnej. Nie stroni od jazdy autostopem jak i od kilkudniowych samotnych wyprawa rowerem. Latem preferuje chłodniejsze regiony świata. W zespole odpowiada głównie za nawigacje i fotografie oraz wspomaga głównego mechanika zespołu.

Asia Gawliczek

Asia Gawliczek

Uczestniczka etapu 22

Asia Gawliczek – Od dziecka kocha sport. Nie umie usiedzieć w miejscu. Uwielbia piesze i rowerowe wycieczki, najlepiej nie planowane, gdzie nogi/koła poniosą.  Bierze udział w wyścigach, rajdach rowerowych. Z zawodu fotograf, masażysta. Udziela się jako wolontariusz.
Mega fanka seriali. Ciągle odkrywa nowe. Zespołowi postara się zapewnić dobry humor, zarażać pozytywną energią.  Kieruje się myślą: bike connecting people 🙂

Małgorzata Szalewicz

Małgorzata Szalewicz

Uczestniczka etapu 22

Jestem rodowitą szczecinianką. Na rowerze jeżdżę przez cały rok. Smakuję świat na różne sposoby, ale najbardziej lubię dotykać świat z rowerem i na rowerze. Często pozostawiam swoje rowery gdzieś na świecie, darując je tym, którzy o nim marzą.
Oprócz jazdy na rowerze biegam i nurkuję.

Moim działaniom przyświeca motto: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” (Mark Twain)
W myśl tego podejmuję różne wyzwania, nie boję się marzeń i ich realizacji, często działam spontanicznie. Na co dzień jestem projektantem sieci i instalacji sanitarnych. Moja praca cały czas uczy mnie wytrwałości i konsekwencji w działaniu. I za to ją kocham, bo dzięki temu spełniam się w tym co lubię kocham najbardziej – włóczęgi rowerowe bliskie i dalekie, krótkie i długie. Ostatnim moim spełnieniem rowerowym było ukończenie ultramaratonu rowerowego Wisła1200. Szukam następnych…

Jarosław Popławski

Jarosław Popławski

Uczestnik etapu 22

Kolarz od urodzenia. Uczestnik wypraw rowerowych tych turystycznych jak i bardziej sportowych. Specjalista od długich dystansów. Miłośnik fotografii. Na wyprawie odpowiedzialny za dokumentację fotograficzną.

Pocztówki z etapu 22

Jedź z nami. Przeżyj przygodę życia!
Nie odkładaj tej szansy na „może kiedyś„.