Bike Jamboree

Etap 15

Etap 15. Jakuck - Orotukan (Rosja), czerwiec 2018
Monika Szenfer

Monika Szenfer

Liderka etapu 15

Na co dzień swoje siły, ambicje i wiedzę wykorzystuje w pracy związanej z komercjalizacją badań naukowych. Najlepiej śpi w podróży albo wtedy, gdy chociaż taką ma w perspektywie. Wyznawca podejmowania wyzwań i pokonywania własnych słabości. Organizuje, inicjuje i czasem też rymuje. Uwielbia górskie wędrówki, siedzenie przy ognisku i wypady, które odrywają od cywilizowanego świata. Rowerowy świr przy każdej pogodzie.

Daniel Brożek

Daniel Brożek

Uczestnik etapu 15

Pasjonat sportu i wypraw rowerowych, złota rączka, przedsiębiorca. W etapie odpowiedzialny za dobry humor w zespole i oprawę muzyczną.

Marcin Dałkiewicz

Marcin Dałkiewicz

Uczestnik etapu 15

Wieczny student, któremu to chyba nigdy się nie znudzi. Zapalony miłośnik podróżowania różnymi środkami transportu. Najbardziej jednak lubi podróżować stopem, ponieważ może wtedy spotkać ciekawych ludzi. Przemierzył w ten sposób Europę oraz większą część Azji. Jednym z jego zainteresowań i celów podróży są kraje byłego ZSRR, oraz opuszczone miasta takie jak Czarnobyl. W wolnej chwili wskazuje na rower i przemierza nim wiele kilometrów. W zimie i w lecie odwiedza góry, przez które maszeruje lub zjeżdża na desce. Brał udział w 4. etapie Bike Jambore, teraz przygotowuje się do 15.

Pocztówki z etapu 15