Bike Jamboree

Etap 17

Etap 17. Homer - Fairbanks (Alaska, USA), sierpień 2018
Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska

Liderka etapu 17

Liderka – Aleksandra Jaworska – w pracy każdego dnia statystyk – informatyk, formalnie jako Data Scientist, polskiego odpowiednika brak. Naukowo, pracuje nad otwarciem przewodu doktorskiego, jako przyszła pani neurobiolog/genetyk. Najczęściej – wspinacz w podkrakowskich skałkach, Tatrach i pilot paralotni. Uwielbia podróże. Najlepiej długie i wymagające. W wolnym od pracy i nauki czasie – wiolonczelistka, a w wolnym czasie od wolnego czasu pasjonatka treningów akrobatyki i triathlonowych, papierowego origami, okazjonalnie dziennikarz.

Aneta Harczuk

Aneta Harczuk

Uczestniczka etapu 17

Aneta Harczuk – z wykształcenia fizjoterapeutka, z zamiłowania górołaz, rowerzystka i joginka. Wszystkie te pasje najchętniej w połączeniu z podróżami 🙂 im trudniej i w dziksze rejony, tym lepiej!

Leszek Ochniewicz

Leszek Ochniewicz

Uczestnik etapu 17

Leszek Ochniewicz – harcerz z bardzo długim stażem, aktualnie odpowiedzialny za kondycje finansową swojego macierzystego hufca. Poza tym miłośnik podróży, psów, kotów, koni i wszystkiego co ma sierść i cztery nogi. Zawodowo musi rezygnować z ulubionego wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu na rzecz wysiłku intelektualnego w dusznej sali sądowej- prawnik specjalizujący sie w sporach sądowych.

Natalia Mileszyk

Natalia Mileszyk

Uczestniczka etapu 17

Natalia Mileszyk – na co dzień prawniczka zajmująca się nowymi technologiami i prawami cyfrowymi, która od dziesięciu lat nie może się zdecydować, czy bardziej kocha wyjazdy, czy powroty do Warszawy. Wielbicielka uśmiechania się, spotykania ludzi, docierania w miejsca gdzie człowiekowi dech zapiera, gotowania i chodzenia boso po trawie. Publikuje na www.facebook.com/mileszyk.

Beata Kościelska

Beata Kościelska

Uczestniczka etapu 17

Beata Kościelska – z wykształcenia i zamiłowania biolog-mikrobiolog-epidemiolog, w zawodowej rzeczywistości kluczy pomiędzy zawiłościami przepisów prawnych i wytycznych urzędowych. Żona Arka, mama Halszki i Szymona, z którymi najbardziej na świecie lubi spędzać czas. Zaangażowana w działalność Hufca ZHP Trzcianka, PCK i różne społeczne aktywności. Będąc małą dziewczynką przeszła przez dziurę w płocie, wyruszyła w drogę i tak zaczęła spełniać marzenia o podróżowaniu…

Arek Kościelski

Arek Kościelski

Uczestnik etapu 17

Arek Kościelski – z zamiłowania i zawodu informatyk, miłośnik fotografowania i wędrówek małych i dużych. Niezmiennie zakochany mąż Beaty, tata Halszki i Szymona. Czynny harcerz. Lubi czytać książki przede wszystkim historyczne, kiedyś o przygodach Tomka Wilmowskiego.

Pocztówki z etapu 17