Bike Jamboree
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Bike Jamboree w Maroko – 32 etap sztafety dookoła świata

16 November 2019 godzina: 18:00 - 20:00

Free

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Tomkiem Michalakiem uczestnikiem etapu 32 sztafety dookoła świata.

Czy słyszeliście już o najwspanialszym projekcie rowerowym na świecie Bike Jamboree?
Jeśli nie to czas nadrobić zaległości. Podczas prelekcji zaproszę Was w niesamowitą podróż rowerową z niebanalnymi ludźmi – poznacie projekt Bike Jamboree i dowiecie się w szczegółach na czym polega. Co to jest Bike Jamboree? Po co właściwie Ci ludzie jadą dookoła świata? Czy można do nich dołączyć? Ile osób jedzie w każdym etapie? Jak długie są etapy? Czy muszę zabrać ze sobą swój rower? Gdzie oni obecnie są? Co w tym właściwie jest fajnego? W sumie po co się tak męczyć :)?

Kiedy poznacie już Bike Jamboree, wsiądziemy na rowerowe siodełka i udamy się w podróż z Marrakeszu na Gibraltar…oj będzie się działo. Czy da się jechać na rowerze przy 40℃ w cieniu? Ile trzeba pić aby się nie odwodnić? Jak chronić się przed słońcem? Gdzie spać w Maroko? Co to jest tadżin? O co chodzi z plantacjami pomarańczy? Którędy do Europy? Małe miejscowości czy duże metropolie – co lepsze? Co to jest Khobz i dlaczego jest taki pyszny? Co robią bociany w Maroko?

Tomasz Michalak – entuzjasta dwóch kółek i spędzania czasu w kontakcie z naturą. Uczestnik etapu 32 sztafety dookoła świata Bike Jamboree (Marrakesz – Gibraltar / wrzesień 2019)

Details

Date:
16 November 2019
Time:
18:00 - 20:00
Cost:
Free
Event Category:

Venue

Travel Bike Elektoralna 9, 00-137 Śródmieście (Warszawa)

Patronat Honorowy Naczelniczki ZHP

Sponsors and Partners

Media Partners