Bike Jamboree
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Festiwal Podróżniczy „Włóczykijki”

10 lutego 2018 godzina: 15:00 - 16:00

„Od rowerowego Jamboree do Bike Jamboree” – Wojciech Grela w trakcie festiwalu podróżniczego Włóczykijki będzie opowiadał o całym projekcie i o swoim uczestnictwie w rowerowym rajdzie dookoła świata.

 

Festiwal podróżniczy „Włóczykijki” to spotkania z podróżnikami, którzy opowiedzą o podróżach jakie odbyli. Zaproszonymi gośćmi są podróżnicy związani z morzem, z górami, podróżujący autostopem, rowerem, samolotem, podróżujący z dziećmi…. jednym słowem – dla każdego coś ciekawego.

Chcemy pokazać Wam, że podróże wzbogacają, pozwalają poszerzać horyzonty i że każdy, przy odrobinie starań, może odbywać podróże dalekie i bliskie. Hasło przewodnie naszego festiwalu to: „podróżnicy są wśród nas”. Z tego powodu część prelegentów to podróżnicy, którzy mieszkają w Barlinku i regionie. Nasza okolica obfituje w takie osoby, które bardzo chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i przygodami. Być może zachęcą i zmotywują Was do podróżowania, a jeśli nie, po prostu umilą sobotnie popołudnie i wieczór opowieściami z dalekich krajów.
Festiwal Włóczykijki to dzień pełen wrażeń, spotkań towarzyskich w kuluarach, rozmów z ciekawymi ludźmi. W czasie trwania festiwalu oprócz prelekcji odbywają się warsztaty dla dzieci i młodzieży, rajdy, wystawy i inne wydarzenia towarzyszące. Działa kawiarenka festiwalowa.

Festiwal w całości jest zorganizowany i obsłużony przez wolontariuszy Impreza nie jest biletowana, jednakże uczestnicy mają możliwość wykupienia „cegiełek”/biletów z których dochód w całości jest przeznaczony na dofinansowanie działalności szkółki żeglarskiej dla dzieci i młodzieży działającej przy Klubie Żeglarskim SZTORM Barlinek.

Szczegóły

Data:
10 lutego 2018
Czas:
15:00 - 16:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
http://wloczykijki.com/?page_id=699

Miejsce

Europejskie Centrum Spotkań
ul. Leśna 1
Barlinek, 74-320
Strona internetowa:
http://wloczykijki.com/

Organizator

Festiwal Włóczykijki
Strona internetowa:
http://wloczykijki.com/

Jedź z nami. Przeżyj przygodę życia!
Nie odkładaj tej szansy na „może kiedyś„.