Bike Jamboree
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jednak nie zamiorzli! – wystawa fotograficzna na Wondół Challenge

2 marca 2018 - 4 marca 2018

Na prestiżowym VIII Festiwalu Górskim Wondół Challenge w Szczyrku, zaprezentowana zostanie wystawa fotograficzna przygotowana przez etap 8. Bike Jamboree. Iśka opowie też krótko o sztafecie podczas spotkania.

 

Spotkanie odbędzie się w sali wystaw przy specjalnej wystawie fotograficznej etapu 8. Bike Jamboree. Wystawa prezentować będzie wybrane zagadnienia miesięcznej podróży przez Ałtaj. Fotografowie – Ula Ziober, Megi Sobczak i Rafał Flieger – uchwycili w swoich zdjęciach emocje, mróz, niezwykłe warunki pogodowe, ale też codzienne życie rowerzystów w podróży. Wystawę będzie można oglądać przez cały czas trwania festiwalu.

Na spotkanie zapraszamy do Szczyrku, w sobotę 3 marca 2018 o godzinie 14.00

Festiwal Górski Wondół Challenge istnieje od 2008 roku i jest organizowany w Szczyrku i w Gliwicach. Zbiera najważniejsze osobowości świata górskiego. W tym roku gośćmi Wondołu będzie m.in. Simone Morro, Janusz Majer i Piotr Hercog. Gościem w Gliwicach będzie słynny kajakarz i osobowość podróżnicza – Aleksander Doba. Pełny program Wondół Challenge znajdziecie na www.wondol-challenge.pl.

Szczegóły

Start:
2 marca 2018
Koniec:
4 marca 2018
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
http://wondol-challenge.pl/jednak-nie-zamiorzli,180,nws.html

Miejsce

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
Szczyrk, śląskie Poland

Organizator

Wondół Challenge
Strona internetowa:
http://wondol-challenge.pl/

Jedź z nami. Przeżyj przygodę życia!
Nie odkładaj tej szansy na „może kiedyś„.