Bike Jamboree
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

OSOTT: Bike Jamboree rowerem przez zimę

9 listopada 2018 - 11 listopada 2018

10zł

Iśka Marchwica (etap 8.) i Karolina „Frytarda” Dudzik” (etap 12.) opowiedzą o zimowych przebojach podczas mroźnych rosyjskich etapów Bike Jamboree w ramach 34. Ogólnopolskiego Sporkania Obieżyświatów, Trampów i Turystów w Rzeszowie.

OSOTT to już właściwie przedsionek zimy. Dlatego z bogatych wspomnień i przeżyć sztafety rowerowej dookoła świata Bike Jamboree, Iśka i Fryta wybrały wspomnienia zimowe. Od Świętego Mikołaja po Wielkanoc. Od pierwszych zasp, po pierwsze roztopy. Od Czujskiego Traktu w Ałtaju po przedsionek Jakucji.

Iśkę i Frytę połączyła sztafeta, wspólne rowery, sprzęt i Syberia. Jak to jest jechać przez zimowe bezdroża, wioząc niestrudzenie sztafetową pałeczkę i dlaczego warto jechać dookoła świata w dwieście osób – opowiedzą uczestniczki pierwszej w historii sztafety, której organizacji podjęła się Fundacja Światowe Jamboree z ZHP oraz Stowarzyszeniem Afryka Nowaka, kultywującym dzieło niestrudzonego przedwojennego podróżnika i rowerzysty – Kazimierza Nowaka.

Festiwal OSOTT odbywa się w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie w dniach 9.-11. listopada 2018. Prelekcja „Bike Jamboree: rowerem przez zimę” została zaplanowana na sobotę, 10. listopada, na godz. 14.

Iśka Marchwica ponadto swoją autorską prelekcją historyczno-górską „Jak kochać Tatry?” zamknie tegoroczny festiwal OSOTT. Zapraszam na prelekcję tatrzańską w niedzielę 11. listopada o godz. 14:30.

Szczegóły

Start:
9 listopada 2018
Koniec:
11 listopada 2018
Koszt:
10zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/322027761686526/

Organizator

Travelbit
Email:
travelbit@travelbit.pl
Strona internetowa:
www.travelbit.pl/osott

Miejsce

Hotele Prezydenckie
ul. Podwisłocze 48
Rzeszów, podkarpackie 35-309 Polska
+ Google Map