Bike Jamboree

Etap 11

Etap 11. Irkuck - Siewierobajkalsk (Rosja), luty / marzec 2018
Piotr Dul

Piotr Dul

Uczestnik etapu 11

Piotr Dul – z wykształcenia inżynier elektryk, pracujący w wyuczonym zawodzie. Rowerzysta raczej górski, wspólnie z Bodkiem Macalem przejechał Alpy, Pireneje i Alpy Południowe w Nowej Zelandii, fotograf – portrecista i streetowiec, miłośnik czarno-białej fotografii, narciarz i snowboardzista, gitarzysta, ratownik przedmedyczny, Ambasador Szczecina.  Podczas etapu odpowiedzialny za rozpalanie i pilnowanie ognia oraz granie na gitarze.

Ksenia Popova

Ksenia Popova

Uczestniczka etapu 11

Ksenia Popova – urodzona na Syberii miłośniczka podróży na rożne sposoby – pociągiem, na stopa, pieszo. Dzięki Bike Jamboree i 11. etapowi poznała też podróż rowerem (zimą!). Lubi książki filozoficzne, poznawać ludzi, kultury, religie i doświadczać nowego. Z zawodu – nauczycielka języka i kultury polskiej (mocno zakochana w Polsce).  Podczas etapu odpowiedzialna za miejscowe zioła, ciepłe skarpety i komunikację z duchami Bajkału.

Bodek Macal

Bodek Macal

Uczestnik etapu 11

Bodek Macal – inżynier elektryk pracujący w firmie dostarczającej energię elektryczną, rowerzysta nie przepadający za asfaltowymi drogami, wspólnie z Piotrem Dulem przejechał na rowerze Alpy, Pireneje i Alpy Południowe w Nowej Zelandii, fotograf lubiący utrwalać piękno, miłośnik literatury podróżniczej, gór i podróży, ratownik przedmedyczny, Ambasador Szczecina. Lubi się gubić. 🙂
Podczas etapu odpowiedzialny za tworzenie dobrego nastroju i przecieranie nieprzetartych szlaków. I za popularyzację rosyjskiej muzyki.

Leszek Pachulski

Leszek Pachulski

Lider etapu 11 i uczestnik etapu 31

Leszek Pachulski – lider etapu; w ciągu ostatnich 15 lat, odkąd zapadł na „cyklozę”, uczestniczył w kilkudziesięciu maratonach MTB, kilkudziesięciu ekstremalnych maratonach na orientację Harpagan, szosowych maratonach i fascynujących road tripach przez ikoniczne góry całej Europy, aż po sakwiarskie i bikepacking`owe wyprawy na różnych kontynentach.

Uczestnik ostatniego etapu sztafety Afryka Nowaka przez Saharę i Góry Atlas. Aktualnie organizuje imprezę, która łączy wszystkie te doświadczenia i fascynacje: Rowerowy Maraton Wisła 1200 – pierwszy w Polsce bikepackingowy ultramaraton, którego trasa biegnie wzdłuż Wisły od jej źródeł na Baraniej Górze do ujścia w Gdańsku. Prawie 1200 km. non stop bez wsparcia z zewnątrz.

Lider etapu, odpowiedzialny za nawigację, utrzymywanie właściwego tempa i gotowanie wody. Z zawodu prawnik.

Pocztówki z etapu 11

Uwaga uwaga!!! Jecie sobie niedzielne śniadanie? A może wybieracie się na wycieczkę lub miły spacer? Najpierw zobaczcie nasze stories i poznajcie nasz uśmiechnięty #etap32 a potem… wyobraźcie sobie, że wy też możecie przeżyć taką przygodę! Tak! Szukamy uczestników na OSTATNIE ETAPY NASZEJ SZTAFETY!!!! Spieszcie się że zgłoszeniami – to ostatnia możliwość, żeby stać się częścią wielkiego projektu! Bike Jamboree to PIERWSZA W HISTORII rowerowa sztafeta dookoła świata!
Etapy są 2- tygodniowe
I pamiętajcie, że wszyscy spotykamy się na wielkim finale 14. grudnia w Gdańsku!
To co? Jedziecie z nami? ))
🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴
Przypominamy, że sztafeta jedzie na niezawodnych nowiusieńkich rowerach KROSS Trans 10.0 💪

🚴🚴🚴🚴🚴🚴

ztafetę wspierają także: Crosso CST Poland Marabut Motorola Solutions Polska Primus Equipment PAJAK
O nasze zdrowie i bezpieczeństwo dba Medyk Rescue Team
Piękne żółte bluzy sztafetowe robi dla nas BcmNowatex

wypełnij ankietę tutaj