Bike Jamboree

Etap 19

Etap 19 - Whitehorse - Prince George (Kanada), październik 2018
Kasia Kosińska-Poulet

Kasia Kosińska-Poulet

Liderka etapu 19

Z zamiłowania podróżniczka, która zawsze szuka nowych sposobów na poznanie świata. Odwiedziła z plecakiem wiele zakątków świata, ale z największą dumą wspomina namówienie mamy na podróż z plecakiem do Birmy. Pomieszkiwała w Turcji, Hiszpanii i Chile, obecnie na dłuższy czas zawitała do Francji. Kocha przekraczać własne granice. Przez 10 lat związana z ZHR gdzie prowadziła drużynę wędrowniczą. Z zawodu Menadżer ds. najmu powierzchni biurowych i handlowych.

Na antenie Radia Kampus Kasia Kosińska-Poulet – liderka 19 etapu opowiada o swoim etapie przez Kanadę.

Ania Rybałtowska

Ania Rybałtowska

Uczestniczka etapu 19

Kocha wolność, naturę i przygodę. Biega maratony i biegi górskie, wspina się, gra w siatkówkę. Jej drugim domem są góry, gdzie pozbywa się ograniczeń i odkrywa piękno tego świata. Regularnie wspina się w skałach i w górach, również zimą. Za sobą ma wiele trekkingów o różnych stopniach trudności (m.in. w Polsce, w Norwegii czy Stanach Zjednoczonych). Uwielbia wiatr we włosach, zachody słońca i zapach kawy o poranku. Odwiedziła wiele Państw europejskich oraz USA, miała okazję mieszkać w Holandii. Gdy wraca do domu pracuje jako inżynier i udziela się jako wolontariusz.

Grzegorz Drwal

Grzegorz Drwal

Uczestnik etapu 19

Lubi samotne wędrówki po naszych polskich górach, a także nocne śpiewanie przy ognisku wśród przyjaciół. Zorganizował liczne obozy, wędrówki i biwaki. Od wielu lat harcerz, doświadczony instruktor ZHP, obecnie drużynowy drużyny wędrowniczej. Trenuje karate, a ostatnio zaczął tańczyć Discofoxa. Ukończył AGH a obecnie kontuje edukacje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zawsze pogodny.

Pocztówki z etapu 19

Uwaga uwaga!!! Jecie sobie niedzielne śniadanie? A może wybieracie się na wycieczkę lub miły spacer? Najpierw zobaczcie nasze stories i poznajcie nasz uśmiechnięty #etap32 a potem… wyobraźcie sobie, że wy też możecie przeżyć taką przygodę! Tak! Szukamy uczestników na OSTATNIE ETAPY NASZEJ SZTAFETY!!!! Spieszcie się że zgłoszeniami – to ostatnia możliwość, żeby stać się częścią wielkiego projektu! Bike Jamboree to PIERWSZA W HISTORII rowerowa sztafeta dookoła świata!
Etapy są 2- tygodniowe
I pamiętajcie, że wszyscy spotykamy się na wielkim finale 14. grudnia w Gdańsku!
To co? Jedziecie z nami? ))
🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴
Przypominamy, że sztafeta jedzie na niezawodnych nowiusieńkich rowerach KROSS Trans 10.0 💪

🚴🚴🚴🚴🚴🚴

ztafetę wspierają także: Crosso CST Poland Marabut Motorola Solutions Polska Primus Equipment PAJAK
O nasze zdrowie i bezpieczeństwo dba Medyk Rescue Team
Piękne żółte bluzy sztafetowe robi dla nas BcmNowatex

wypełnij ankietę tutaj