Bike Jamboree

Etap 27 a

Etap 27 a - Billings (Montanta, USA) - Fargo (Dakota Północna, USA) - 12 - 25 maj 2019
Jarek Jerry Ciosek

Jarek Jerry Ciosek

Lider etapu 27-A i uczestnik etapu 27-B

Jarek Jerry Ciosek – lider etapu 27-A i uczestnik etapu 27-B. Od 10 lat mieszka w Chicago, skąd od niedawna moderuje stronę Bikepacking Polska. Na miejscu prowadzi także grupę na Facebooku pod szyldem Chicago Bikepackers. Jazda na rowerze towarzyszyła mu od małego, samym podróżowaniem, zwłaszcza wielodniowym, wkręcił się za Oceanem. Sam bikepacking poznał kilka lat temu mieszkając w Idaho. Na co dzień szpera w internecie i szuka ciekawych rozwiązań, które mogą przydać się w bikepackingu i którymi może podzielić się ze swoimi followersami. Ostatnio coraz więcej czasu spędza na przygotowaniach do wizyty w Polsce i do udziału w Rowerowym Maratonie Wisła 1200. Wolne chwile spędza z żoną, rekompensując jej swoje kilkudniowe pobyty poza domem, a gdy jej nie ma – chętnie grzebie przy swoich rowerach. Jerry zaprasza do kontaktu wszystkich chętnych do udziału w etapie 27! kontakt@bikepackingpolska.net

Łukasz Stolarski

Łukasz Stolarski

Uczestniczk etapu 27-A

Od niedawna mieszka w Warszawie. Zawodowo zajmuje się postprodukcją obrazu, efektami wizualnymi oraz animacją. Najbardziej lubi poznawać bliższe oraz dalsze okolice z siodełka rowera, chociaż latanie na paralotni nie jest mu obce. Od pewnego czasu próbuje się odnaleźć w mieście bez gór pod nosem.

Katarzyna Puczyłowska

Katarzyna Puczyłowska

Uczestniczka etapu 27-A

Na co dzień żołnierz zawodowy. W swoich aktywnościach lubię się zmęczyć, dlatego moją pasją jest bieganie. Jazda na rowerze pozwala natomiast poznawać świat z innej, tej ciekawszej perspektywy.

Krzysztof Ciosek

Krzysztof Ciosek

Uczestnik etapu 27-A i 27-B

Uczestnik etapu 27-A i 27-B
Stateczny mężczyzna, trójka dzieci odchowanych. Prowadzę własną działalność. Jeżeli tylko mam czas to siadam na rower i jadę. Stawiam przed sobą coraz to nowe wezwania. Często biorę udział w różnego rodzaju rajdach rowerowych na orientację. Razem z synem mamy wspólną pasję więc czemu nie.

Pocztówki z etapu 27 a

Jedź z nami. Przeżyj przygodę życia!
Nie odkładaj tej szansy na „może kiedyś„.