Bike Jamboree

Etap 4

Etap 4. Baku (Azerbejdżan) - Atyaru (Kazachstan), sierpień 2017.
Anna Łapińska

Anna Łapińska

Liderka etapu 4

Anna Łapińska – zastępca kierownika na sali weselnej, koordynator całości projektu, lider etapu IV czuwający nad całością przygotowań i przebiegu podróży oraz tworzeniem postów na fanpage Bike Jamboree dzięki czemu wykształciła w sobie wysokiej jakości czujnik Wi-Fi potrafiąc go znaleźć nawet na stepowym pustkowiu.

Natiq Yusifli

Natiq Yusifli

Uczestnik etapu 4

Natiq Yusifli – kurier w firmie ubezpieczeniowej, z zamiłowania kucharz dzięki czemu na odcinku azerbejdżańskim z radością przyjął funkcję przygotowywania pysznych posiłków w warunkach polowych, transport wytłaczanki jajek przytwierdzonej taśmą do sakwy i nieuszkodzenie ani jednego mimo „dziurawej drogi” to jego specjalność.

Ayhan Israfeelove

Ayhan Israfeelove

Uczestnik etapu 4

Ayhan Israfeelove – sprzedawca w firmie obuwniczej, student księgowości, podczas etapu podobnie jak Ania Jarek odpowiadał za rozładowywanie napięcia, zarażanie optymizmem i dobrym poczuciem humoru, dla uczestników godny podziwu symbol wytrwałości i wygranej walki ze słabościami.

Tofiq Hidayətzadə

Tofiq Hidayətzadə

Uczestnik etapu 4

Tofiq Hidayətzadə – na codzień pracuje nad swoim start upem – rowerową firmą kurierską VeloKuryer, w projekcie był prawą ręką lidera pomagając w przebiegu podróży na odcinku azerbejdżańskim oraz będąc podporą uczestników w najtrudniejszych momentach, nie rozstaje się ze swoim głośnikiem.

Marcin Dałkiewicz

Marcin Dałkiewicz

Uczestnik etapu 1, 4 oraz 15

Marcin Dałkiewicz – pracuje w branży jubilerskiej, technik i serwisant sprzętowy podczas trwania etapu, przez pół podróży toczył nierówną walkę ze złośliwą lokalną roślinnością wyposażoną w kolce – dzięki czemu wykształcił się w nim radar wyłapujący punkty wulkanizacji / przez co zamiast biżuterią obwieszał się pękniętymi dętkami i udawał na poszukiwania wulkanizacji.

Anna Jarek

Anna Jarek

Uczestniczka etapu 4

Anna Jarek – studentka kognitywistyki i psychologii, drużynowa harcerska ZHP, podczas etapu odpowiedzialna za nawigację oraz rozpraszanie trosk i smutków przemiłym uśmiechem i pozytywnym podejściem, trzymała pieczę nad jednym z atrybutów sztafetowych „Dziennikiem Pokładowym” gdzie można znaleźć jej opis i ilustracje przebiegu etapu.

Aleksandra Zajk

Aleksandra Zajk

Uczestniczka etapu 4

Aleksandra Zajk – studentka weterynarii, podczas etapu dbała o fotorelację, jazda rowerem z obciążeniem i operowanie lustrzanką do dla niej nic trudnego, dodatkowo dbała o wyżywienie przygotowując jedzenie w trybie „coś z niczego” – jak mówi studia w tym pomogły.

Aleksandra Połączak

Aleksandra Połączak

Uczestniczka etapu 4

Aleksandra Połączak – kierownik projektów IT, przewodniczka w ZHR, uczestnik azerbejdżańskiego odcinka etapu służący dobrą radą i doświadczeniem oraz niestrudzenie przypominający o ciągłym nawadnianiu organizmu, mistrz minimalnego pakowania się na wyjazd i HMT (harcerskiej myśli technicznej).

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61938092_2365766450113431_2919601588228063232_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=51ed55e1916ffa27ca650e6926b7637b&oe=5D87745A

konkurs i rywalizacja wznowione w dniu 24.06

Bike Jamboree po raz drugi bierze udział w akcji Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej #OdlottowaJazda!
Pamiętacie, jak rok temu kręciliśmy kilometry, żeby zawalczyć o dofinansowanie naszej sztafety? W tym roku też mamy szansę! A zasady udziału w tym roku na pewno przypadną wam do gustu, ponieważ akcja stworzyła WŁASNĄ APLIKACJĘ do liczenia kilometrów
Jak nas wesprzeć i wziąć udział w akcji?
pobrać aplikację fundacji
https://play.google.com/store/apps/details…
lub https://itunes.apple.com/…/app/odlottowa-jazda/id1464489414…
zarejestrować się
wybrać organizację FUNDACJA ŚWIATOWE JAMBOREE
wyjeżdżać kilometry na rzecz wybranej organizacji

Każdy kilometr się liczy! A biorąc udział w tej akcji stajecie się częścią naszej sztafety
Wasze zaangażowanie pomoże nam dojechać do mety i zorganizować wspaniały Finał Bike Jamboree w grudniu 2019 roku!

Kręćcie z nami!!!